ایرونی مد | مدل لباس و الگوی لباس

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

مقدمه:

هنر خیاطی مانند سایر هنرها روز به روز در حال پیشرفت است. امروزه شاهد پیشرفتهایی در حوزه صنعت خیاطی نیز بوده ایم. خیاطی نه تنها یک مهارت است بلکه می تواند به عنوان یک حرفه مستقل و اقتصادی، راهی برای  کسب درآمد باشد. همانگونه که می دانید خیاطی بخش های مختلفی داردکه خیاطی و دوخت لباس زنانه قسمتی از آن می باشد. در ادامه کتابی را برای شما تهیه کرده ایم که آموزش خیاطی زنانه را بطورت کامل و مرحله به مرحله به شما آموزش می دهد. می توانید این کتاب را که در قالب فایل pdf می باشد بطور رایگان دانلود کرده و از آموزش های آن استفاده نمایید.

لینک دریافت کتاب آموزش خیاطی آسان زنانه – فصل۱

لینک دریافت کتاب آموزش خیاطی آسان زنانه – فصل ۲

لینک دریافت کتاب آموزش خیاطی آسان زنانه – فصل ۳

لینک دریافت کتاب آموزش خیاطی آسان زنانه – فصل۴

لینک دریافت کتاب آموزش خیاطی آسان زنانه -فصل ۵

لینک دریافت کتاب آموزش خیاطی آسان زنانه – فصل ۶

لینک دریافت کتاب آموزش خیاطی آسان زنانه – فصل ۷

لینک دریافت کتاب آموزش خیاطی آسان زنانه – فصل ۸

این کتاب شامل ۸ فصل می باشد و آموزش خیاطی را باتوجه به الگو در خیاطی دنبال می کند. هنر زیبای خیاطی از مهم ترین هنرها و مهارتهایی است که هر خانم خانه دار و یا شاغل می تواند آن را به آسانی یاد بگیرد و در هزینه های اضافی صرفه جویی کند. در شکل زیر وسایل لازم برای خیاطی را مشاهده می کنید.

وسایل-خیاطی

 

امیدواریم که این بخش از آموزش های ما مورد رضایت شما واقع شده باشد و از آموزش های ارائه شده در جهت خیاطی بدون الگو لذت برده باشید و با استفاده از این آموزش های مفید و کاربردی زیباترین لباس ها را در منزل برای خود تهیه نمایید.

تظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش